Cüneyt Arkın’ın bir film çekimi sırasında elinin koptuğunu biliyor muydunuz?

cuneyt arkin ve at

“Ben çok kaza geçirdim. Adam şekerden cam yapıyor, siz de delip geçiyorsunuz. O hem yapıyor hem de şekeri yiyor. Cam kalın olacak, sıkışık olacak, vurduğun zaman patlayacak. Ancak o zaman kazasız oluyor. Sarayın büyük vitray penceresinden içeri gireceğim. Atın ayağı kaydı mermerde, son hızla gidemedik. Benim elim koptu, asılı kaldı. Aldık buz torbasına koyduk. Benim hocama gittik.

O an elimi kaybettiğimde başıma neler geleceğini düşündüm. Saniyede kurdum kafamda. Elimin yok olması, benim hayatımın yok olacağı anlamına geliyordu. Anında onun farkına vardım. Bir kere kalem tutamıyorsun, imza atamayacaksın. Sonra elim biraz düzeldi alıştım ama sakat kaldı. Bunu kullanamıyorum.”

(Söz Sende programından: Cüneyt Arkın)

12:10’dan itibaren kendi ağzından anlatımını dinleyebilirsiniz

17502608la0

Utku Uluer

1974'te Moda'da doğdu. İtalyada 1 4 yıl yaşadı. Italyanca ve Ingilizce dillerinde profesyonel turist rehberliği yapıyor. 1994 yılında Doğuş FM de Katiller de Ağlar müzik programı ile başlayan DJ'lik tutkusu DJ Legoman ismiyle farklı bir noktaya taşındı. 2007 yılında Sinematik yeşilçam sitesini kurdu, 2016 yılından beri Açık Radyo'da Yeşilçam Arkeolojisi programını yapıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir