Marmara Kazım’ın Yeşilçam Deposu

Merhaba

Bu blogdan indiren 3 haftada profesör olur diyoruz evet Marmara Kazım mevzu bahisse aynen böyle! Netteki film depolarından bir tanesini sizinle paylaşmak istedim: Marmara Kazım’ın Yeşilçam Deposu.
Marmara Kazım Sakar Şakir filmindeki bir tiplemedir ve ünlü repliği şudur:
“hacının dükkana bir haybeci gelmiş, mallar benim deyip bedavaya dağıtıyor.”

Rapidshare gibi paylaşım araçlarına ve kullanılan programlara aşinasanız Bu sitedeki filmlere ulaşmak isteyeceksiniz. Genellikle Sinematikle paralel bir içeriği var. Sık sık ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Sitede şöyle bir uyarıda bulunmakta:

“İçeriğimizde asla yasal olarak çıkmış VCD yahut DVD ripleri yer almaz. Sadece televizyon ve VHS ripleri vardır. Amacımız yasal olmayan paylaşımı desteklemek değildir. Bulunması gayet zor ve gölgede kalmış çeşitli türlerde Yeşilçam film sunumlarını paylaşıyoruz. Linkler çeşitli sitelerden derlenmiştir. Marmara Kazım haybecidir.”

Marmara Kazım

MARMARA KAZIM’IN YESILCAM DEPOSU

Bu blogdan indiren 3 haftada profesör olur

 

Utku Uluer

1974'te Moda'da doğdu. İtalyada 1 4 yıl yaşadı. Italyanca ve Ingilizce dillerinde profesyonel turist rehberliği yapıyor. 1994 yılında Doğuş FM de Katiller de Ağlar müzik programı ile başlayan DJ'lik tutkusu DJ Legoman ismiyle farklı bir noktaya taşındı. 2007 yılında Sinematik yeşilçam sitesini kurdu, 2016 yılından beri Açık Radyo'da Yeşilçam Arkeolojisi programını yapıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: