Arzu Okay Galerisi 01

arzu okay galeri 01 banner

Özellikle sinemamızda hem fantastik hem de erotik filmlerde yer almış pek çok ismin yanlış yansıtıldığını ve oyunculuklarının bir kenara bırakıldığını düşünüyoruz. Sinematik olarak en değer verdiğimiz oyuncuların başında Arzu Okay geliyor. Hem yazılı hem görsel kaynakları arttırarak hem Arzu Okay’ın sanatçı yönünü tanıtmayı hem de onun üzerine geniş bir görsel arşivi Sinematik Yeşilçam bünyesinde derlemeye çalışıyoruz. Arzu Okay güzel bir kadın ve bizde onun pek çok fotoğrafını zaman içerisinde derledik.

2007 yılından beri Arzu Okay adına yaklaşık 5 galeri sunduk. Ancak düzensiz bulduğumuz bu arşivi yeniden elden geçirdik ve yeniden sizlerle paylaşmaya başlıyoruz.

Düzenlemelerini Gökay Gelgeç’in yaptığı bu galerimiz siyah beyaz 51 fotodan oluşuyor ayrıca Gökay’ın siz okurlarımıza bir hediyesi olarak bir de video ekledik.

Fotoların üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz fotoların gerçek boyutları birbirine yakındır.

Utku Uluer

1974'te Moda'da doğdu. İtalyada 1 4 yıl yaşadı. Italyanca ve Ingilizce dillerinde profesyonel turist rehberliği yapıyor. 1994 yılında Doğuş FM de Katiller de Ağlar müzik programı ile başlayan DJ'lik tutkusu DJ Legoman ismiyle farklı bir noktaya taşındı. 2007 yılında Sinematik yeşilçam sitesini kurdu, 2016 yılından beri Açık Radyo'da Yeşilçam Arkeolojisi programını yapıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: