2. Fantasturka film festivali yapılan törenle sona erdi.

Fantasturka hatirasi

Fantasturka film festivali onur ödülleri Cine Majestik sinemasında yapılan törenle sona erdi.

  19 – 22 EYLÜL Tarihleri arasında yapılan Fantasturka film festivali onur ödülleri Cine Majestik sinemasında yapılan törenle sona erdi.Bu yıl 3.sü yapılan Fantasturka film festivalinde toplam 14 film gösterimiyle Fantastik film severlerle bir araya gelen seyirciler 50 – 60 yıl öncesinde çekilen filmleri tekrar seyretmenin keyfini yaşadılar.Ankaradan gelen film ekibinin sorumlusu festival yönetmeni Kerem Akkoyunlu ve arkadaşlarıyla beraber yürüyttükleri festivali başarıyla sonlandırdılar.

Film gösterimlerinin tamamı ücretsiz olarak halka sunulan gösterimleri seyircilerde beğeniyle izlediler. Festivale katılan konuklar arasında Kunt Tulgar, Çetin İnanç, Ali Murat Güven, Necdet Arkın, Aras Demiray, Ege Görgün, Şebnem Kitiş, Zeren Dağdeviren, Lale Belkıs, İhsan Gedik, sinema emekçileri ve kalabalık bir izleyici grubu vardı.

Ünlü yönetmen ve senarist Çetin İnancın da Ankara’dan gelip katıldığı ödül töreninde Necdet Arkın, İhsan Gedik,Lale Belkıs ve Aytekin Akkaya onur ödülüne layık görüldüler.

Sinematik Yeşilçam

Site Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: