Turkish Star Trek (Turist Ömer Uzay Yolunda) Deja View’de

turkish star trek

“Filmmaker Hulki Saner decided to go where no Turk had gone before ” Ed Glacer

Deja View ile Türk filmlerini de ele alan Ed Glacer Turkish Superman, Turkish Batman gibi konulara el atmıştı. Genellikle yabancıların Türk filmleri ile dalga geçtiği ve küçümsediğinden yola çıkarak kendi filmlerimizi ele alırken, pek çok ilginç anı, gerçeği ve olayı da görmezden geliriz.

Ed Glacer’ın deja view videoları basit, bilgi içeren ama bunları yumuşak bir şekilde sunan video yorumlara imza atıyor. Fantastik Türk filmleirne ve onalrın nasıl yapıldıkalrı konusuna hakim olduğu için de Turist Ömer Uzay Yolunda filmi hakkında da filmi izleyecek olanlara tarafsız bir bakış açısı sunabiliyor. Videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

Utku Uluer

1974'te Moda'da doğdu. İtalyada 1 4 yıl yaşadı. Italyanca ve Ingilizce dillerinde profesyonel turist rehberliği yapıyor. 1994 yılında Doğuş FM de Katiller de Ağlar müzik programı ile başlayan DJ'lik tutkusu DJ Legoman ismiyle farklı bir noktaya taşındı. 2007 yılında Sinematik yeşilçam sitesini kurdu, 2016 yılından beri Açık Radyo'da Yeşilçam Arkeolojisi programını yapıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: