Hastanedeki Ateş böceği Yalçın yoğun bakıma alındı

lale ve yalcin

Ateş Böceği Yalçın Otağı, nefes darlığı ve karında şişlik şikayetiyle rahatsızlanarak Marmaris’te özel bir hastaneye kaldırılmıştı.

Sanatçı tedavi altına alındıktan sonra taburcu edilmişti. Rahatsızlığı tekrar edince, geçtiğimiz gün yeniden yoğun bakıma alındı, durumu ciddiyetini koruyor. Lale Belkis, hastanede eşinin yanında ona refakat ediyor.

Habertürkten ilk hastaneye kaldırılma haberi:

“Nefes darlığı ve karında şişlik şikayetiyle Marmaris Yücelen Hastanesi’ne başvuran sanatçı, genel cerrrahi servisine yatırılarak tedavi altına alındı. Hastane Başhekimi Genel Cerrahi Uzmanı Operatör Doktor Tolga Çakmak’ın kontrolünde iki gün tedavi gören eski komedi üstadı ateş böceği Yalçın, sağlığına kavuşmasının ardından bugün sabah hastaneden taburcu edildi. Sanatçının 40 yıllık hayat arkadaşı, Yeşilçam’daki ‘femme fatale’ rollerinin unutulmaz ismi eski manken ve oyuncu Lale Belkıs, eşinin tedavisi esnasında bir an olsun yanından ayrılmayarak onu yalnız bırakmadı. Belkıs ve Ateşböceği çifti uzun zamandır yaz tatillerini Datça Aktur’daki yazlıklarında geçiriyor.”

lale-belkis-yalcin-otag-1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir