Jessica Alba – Jessicalı Yarim

Değerli okurlarımız, yeşilçam üzerine farklı görselleri, değişik içerikte galerileri, filmlerden yakalanan görselleri senelerdir paylaşıyoruz.

Bir d ebu işin şamatası gırgırı var. Biz de ara ara bu galerilere yer verdik. Ancak bu sefer biz de kendimizden bir şey ortaya koyalım dedik.

Sinemamızın en fazla sevilen filmlerinden birisi kuşkusuz Türkan Şoray ve İzzet Günay’ın başrolünü paylaştığı yönetmenliğini Ömer Lütfi Akad’ın yaptığı 1968 yılı yapımı Vesikalı Yarim filmidir.

Sitemizin editörü Utku Uluer de filmden eline geçen bir lobiyi almış ve de isimden yola çıkarak güzeller güzeli latin aktris Jessica Alba eklenerek ortaya Jessicalı Yarim’i çıkartmış. Bu ilk denemesini sizlerle paylaşıyoruz:

Jessica Alba Vesikalı Yarim

Utku Uluer eylemlerine devam edecekmiş… Bir de Jessica Alba içeren yeni bir çalışması yakında yine sitemizde olacak… Bakarsınız ortaya bir galeri bile çıkabilir…

Meraklısı için burada da TSA’nın arşivinde logolu olarak yer alan lobinin gerçeği:

Utku Uluer

1974'te Moda'da doğdu. İtalyada 1 4 yıl yaşadı. Italyanca ve Ingilizce dillerinde profesyonel turist rehberliği yapıyor. 1994 yılında Doğuş FM de Katiller de Ağlar müzik programı ile başlayan DJ'lik tutkusu DJ Legoman ismiyle farklı bir noktaya taşındı. 2007 yılında Sinematik yeşilçam sitesini kurdu, 2016 yılından beri Açık Radyo'da Yeşilçam Arkeolojisi programını yapıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir