Anket: Tatar Ramazan yeniden çekilirse Başrolü Kim oynamalıdır?

7
1155
Tatar-Ramazan

Anket Sorusu: Tatar Ramazan filmi yeniden çekilirse Başrolü Kim oynamalıdır?
Yanlış hatırlamıyorsam Tatar Ramazan filmi yeniden çekilirse Başrolü Kim oynamalıdır sorusunu Gökay Gelgeç’le bir sohbetinde Burak Gülgen dile getirmişti. Bu konuda biraz beyin fırtınası yaptıktan sonra o dönem ortaya çıkan 1-2 isim vardı. Haliyle Kabadayı ve Son Osmanlı filmleriyle Kenan İmirzalıoğlu ismi öne çıkmıştı. Adaylar az olduğu için ve Gökay’la ikimizin de Necati Şaşmaz seçeneğine fiziksel durumlar nedeniyle negatif bakmamızdan dolayı, o dönem bu konuyu bir ankete dönüştürmedik.

Aradan 3 yıl geçti, bu dönem içerisinde özellikle televizyon dizileri sayesinde “jön” açığımız kapanınca bu konuyu yeniden gündeme getirmenin ve mini bir anket yapmanın faydalı olduğunu düşündük.

Sinematik Anketlerine 2011 yılı içerisinde bir yenilik olarak aylık anketlerin yanına uzun vadeli anketleri de ekliyoruz. 2011 yılı içerisinde 4 uzun vadeli anketimiz sitemizde yer alacak.
Ayrıca Sizler için geniş bir Şubat ayı anketini hazırladık. Tatar ramazan anketi ilk uzun vadeli anketimiz olacak.
Yeni Tatar Ramazan kim olsun anketi ise 2,5 ay boyunca, yani Mart ayının sonuna kadar sitemizin sağ sütununda yer alacak.

Bu anket için Sinematik olarak sizlerden tek ricamız, bu ankete oy verirken sevdiğiniz oyuncuya oy vermek yerine yeni bir Tatar Ramazan Filmine veya yapılacaksa dizisine uyabileceğini düşündüğünüz isme oy vermeniz.

Listemizde anket için 4 isim yerverdik. Bu ankette aday sayısının daha az olmasının daha isabetli bir sonuç getireceğini düşünüyoruz. Polat Alemdar karakteri ile izlediğimiz Necati Şaşmaz’ı çok fazla  fanatik hayranı olduğu için ve bu role uymadığını düşündüğümüz için listeye eklemedik.

Yeni Tatar Ramazan için Sinematik olarak seçtiğimiz Adaylar ve/veya Öneriler:

Kıvanç Tatlıtuğ

Oktay Kaynarca

Mehmet Akif Alakurt

Kenan İmirzalıoğlu

Youtube’tan Tatar Ramazan üstüne hazırlanmış bir Video
Metni hazırlayan: Utku Uluer
Sinematik Anket 2011

Yorumlar

PAYLAŞ
Önceki İçerik2011’e Merhaba
Sonraki İçerikJames Bond – From Istanbul with love
1974'te Moda'da doğdu. İtalyada 1 4 yıl yaşadı. Italyanca ve Ingilizce dillerinde profesyonel turist rehberliği yapıyor. 1994 yılında Doğuş FM de Katiller de Ağlar müzik programı ile başlayan DJ'lik tutkusu DJ Legoman ismiyle farklı bir noktaya taşındı. 2007 yılında Sinematik yeşilçam sitesini kurdu, 2016 yılından beri Açık Radyo'da Yeşilçam Arkeolojisi programını yapıyor...